(032) 297-03-00, (097) 747-16-20, (093) 559-13-80
Новини школи іноземних мов
ЛІТНІЙ АНГЛОМОВНИЙ ТАБІР Друк

Детальніше...Школа іноземних мов «Language Step» запрошує всіх охочих взяти участь у літньому англомовному таборі (English Summer School) у мальовничому смт Брюховичі на базі Василіанського інституту філософсько-богословських студій ім. митрополита Йосифа Велямина Рутського (УГКЦ).

Англомовний літній табір – це соціальна ініціатива школи іноземних мов «Language Step» і Василіанського інституту філософсько-богословських студій, яка передбачає створення доступної можливості вивчення англійської мови для учнів та студентів.

На Вас чи Ваших дітей чекає дев’ять незабутніх днів відпочинку в поєднанні з вивченням англійської мови в атмосфері невимушеного спілкування з першокласними викладачами та носіями мови із США, Великої Британії, Австралії та Канади. У навчальному процесі братимуть участь викладачі Українського католицького університету та брати й отці василіани! Спілкування упродовж всього навчання відбуватиметься лише англійською. Протягом дев’яти днів Ви чи Ваші діти забудете українську.

Батьки зможуть спостерігати онлайн за своїми чадами через фото- та відеозвіти на сайті школи іноземних мов «Language Step».


Організатори можуть змінювати умови дисконтної програми.

Детальніше...
 
ЛІТНІЙ семестр / НАБІР ДО 12 Червня Друк

З 22 квітня по 12 червня мовна школа «Language Step» проводить набір на навчання на літньому семестрі з англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської, чеської, турецької та інших мов. Ця програма складається з 21 заняття тривалістю по 80 хв. Заняття відбуваються 3-чі на тиждень у вечірній час. Реєстрація до 12-го червня !!! Початок навчання з 12 червня по 2,3 серпня (2 міс.). Наголос робимо на розмовний аспект мовлення! У процесі навчання беруть участь носії мови! У процесі навчання використовуються новітні комунікативні програми навчання з відео-уроками. Використовуємо оригінальні навчальні програми видавництв мови, яку вивчаєте!!! Також у програмі є додаткові факультативні заняття з носіями мови !!!

АКЦІЯ!!! КУРС з польської мови  -  1700 грн.  СПІШИ, РЕЄСТРУЙСЯ! Місця обмежені!!!

При реєстрації до 20 травня знижка - 10%!!!

НаБІР ДО 12 червня !!! НОВІ ГРУПИ !!!


Приєднуйся та спілкуйся більше !!! ЗРОБИ КРОК ДО УСПІХУ !!! Діє система ЗНИЖОК !!!

Загальна вартість навчання - від 1700 грн./курс. + підручники - від 210 грн.

Для тих, хто в нас навчався ЗНИЖКА - 10 %

При реєстрації до 20 травня ЗНИЖКА - 10 %

Перші 3-ри пробні заняття (не підходить - кошти повертаєм) !!!


 


© Language Step. Всі права застережено